Бившиот на Северина ја лечи болката со купување авиончиња и јахти

Но, бидејќи сепак станува збор за човек чие средно име му е „крал на бакарот“, неговиот шопинг е малку поинаков од оној на било каква друга очајна домаќинка. Па така, за да ја преброди љубовната мака, Миланче решил да се поднови со еден приватен авион од типот Cessna Citation X, како и со една луксузна јахта Canados 120, една од најскапите во целиот свет. Станува збор за 36 метри долга „суперјахта“, која беше претставена пред само неколку недели на саемот во Кан и чија вредност се проценува на околу 22 милиони евра.Инаку, веста дека Милан се подновува потекнува од неговиот Facebook профил каде што тој самиот објавил слика од „авиончето“ кое што сега е во негова сопственост. Што се однесува до јахтата, таа се уште не е негова, туку само се шушка дека тој и фрлил око.На официјалната страница на фирмата што ја произведува оваа јахта, стои дека за неа веќе чекаат 48 милијардери, а тројца од нив веќе добиле специјален попуст. Е сега, дали Милан се обидува да ја врати својата вереница кај него, ако земеме во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 203 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 305 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бившиот на Северина ја лечи болката со купување авиончиња и јахти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: