Поранешно момче две недели живеело на таванот на некогашната девојка без таа да знае

2 копии

Еден од најлошите кошмари за оние кои имаат таван сигурно е можноста дека таму постои некој со кого би можеле да се сретнете во текот на ноќта. Овој кошмар стана реалност за Трејси од Јужна Каролина, која на својот таван го пронашла поранешното момче со кое се разделиле пред 12 години. Кога сфатил дека е откриен, мажот без објаснување се симнал од таванот смеејќи се и избегал во непознат правец, а жената го пријавила случајот во полиција. – Низ отворот на вентилацијата можел да гледа точно во мојата спална соба. Тоа ме исплаши – рекла Трејси.
| | веќе видена | слични

Една Американка затекнала неверојатна слика на својот таван – бившиот дечко живеел веќе 2 недели овде окружен со сопствените фекалии. Таа раскинала со него пред 12 години, а тој како бивши осуденик, немал кај да оди откако го ослободиле од затвор. Самохраната мајка на 5 деца, Трејси, која живее во Шарлота, сфатила дека на таванот се случува нешто чудно кога чула бука. Помислила дека некои животни влегле преку дворот, кога нејзините синови и внукот отишле на таванот, затекнале маж во стара облека. Околу него имало пластични садови полни со измет. Тој без објаснување се симнал, се насмевнал и побегнал во непознат правец, а жената го пријавила случајот во полиција. Дечкото изгледа дека бил и воајер затоа што низ вентилациониот отвор гледал право о нејзината соба. Страшно што се шета по планетава!
| | веќе видена | слични

Останато

За време на говорот на францускиот претседател на лидерскиот политички самит по повод 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, во серијата ...
сите 87 | | | веќе видена

Кривичниот совет од скопска единица составен од судиите Огнен Ставрев, Горан Бошевски и Васка Николовска – Масевска ги одби жалбите на осомничените во случајот ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 47 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 239 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешно момче две недели живеело на таванот на некогашната девојка без таа да знае

Од:
До кого (е-маил):
Порака: