Реакција на продукцијата „Меденица“ за текстот за добитниците на пари за проекти од областа на културата

Реакција на продукцијата „Меденица“ за текстот „Фирми формирани два дена пред конкурсот во изборот за доделување пари од културата“ Реакцијата ја пренесуваме ...
| | веќе видена | слични

Клаус Пилгард, познат под прекарот Чили Клаус, е познат дански комичар. Неговата специјалност е јадење на лути пиперчиња и што е уште полудо – терање на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Камерен Оркестар на Битола излезе со реакција по скандалозното доделување на пари од страна на Министерството за култура. Нивното обраќање ви го пренесуваме во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 332 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Адвокатката на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска во вечерашното гостување во емисијата 360 Степени најави дека одбраната најверојатно ќе бара снимките кои ги ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реакција на продукцијата „Меденица“ за текстот за добитниците на пари за проекти од областа на културата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: