(ВИДЕО) Билјана Младенова во Студио 1: Никола загина поради неприлагодена брзина


Месец март на некој начин го симболизира Никола Младенов. Роден е на 10 март, а на 26 загина во контроверзна сообраќајна незгода. Токму затоа вечерва емисијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доказ дека Пендаровски е под целосна контрола на неговиот ментор Зоран Заев е видеото од пред неколку години во кое тој за политички цели злоупотребува неколку ...
| | веќе видена | слични

На денешен ден пред четири години тогашниот опозиционер и лидер на СДСМ и сегашен премиер на Република Македонија, дал интервју за Ал Џезира. Во разговорот ...
| | веќе видена | слични
6 копии
4 копии

Зоран Заев ја лажеше јавноста и ја злоупотреби трагичната сообраќајна незгода во која што животот го загуби новинарот Никола Младенов. Зоран Заев срамно ...
| | веќе видена | слични

„Зоран Заев срамно си поигруваше со чувствата на семејството на Никола Младенов, неговите пријатели и познаници и целокупната јавност. Зоран Заев измислуваше ...
| | веќе видена | слични

„Зоран Заев ја лажеше јавноста и ја злоупотреби трагичната сообраќајна несреќа во која животот го загуби новинарот Никола Малденов. Заев срамно манипулираше ...
| | веќе видена | слични

Маја Славева од ВМРО-ДПМНЕ побара од Зоран Заев да се извини на семејството на Никола Младенов, затоа што, според Славева, тој манипулирал со неговата смрт ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Никола Младенов, Билјана Младенова во вечерашното прво појавување во јавноста на 1ТВ рече дека имало два најтешки моменти за весникот Фокус, а ...
| | веќе видена | слични

Сознанијата со кои што располагам јас не ја менуваат претходната фактичка состојба дека Никола загина во сообраќајна несреќа поради неприлагодена брзина ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се додека на јавна функција се политичари кои што се сопственици, или влијателни акционери на компании, има можност за корупција и влијание на економските ...
сите 212 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 359 | | | веќе видена

Каква одлука ќе слушне Македонија е сеуште неизвесно а така веројатно ќе остане и до крај. Пред останокот на Советот за општи работи на ЕУ во Луксембург на кој ...
сите 241 | | | веќе видена

Една од најголемите дилеми на разведените и самохрани родители е дали, како и кога да ги запознаат децата со својот нов партнер или партнерка. Притоа, ...
сите 134 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Билјана Младенова во Студио 1: Никола загина поради неприлагодена брзина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: