Прв јавен настап на Билјана Младенова на 1ТВ: Разликата меѓу едната и другата власт се методите со кои сакаа да го замолчат Никола


Во последното Отворено Студио 1 за прв пат јавен настап екслузивно на 1ТВ имаше сопругата на починатиот Никола Младенов, Билјана Младенова. Да се биде критички ...
| | веќе видена | слични

Сознанијата со кои јас располагам не ја менуваат претходната фактичка состојба дека Никола Младенов загина во сообраќајна несреќа поради неприлагодена брзина ...
| | веќе видена | слични

Месец март на некој начин го симболизира Никола Младенов. Роден е на 10 март, а на 26 загина во контроверзна сообраќајна незгода. Токму затоа вечерва емисијата ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Никола Младенов, Билјана Младенова во вечерашното прво појавување во јавноста на рече дека имало два најтешки моменти за весникот Фокус, а ...
| | веќе видена | слични

Младенова во Студио 1 се осврна и на периодот по загинувањето на Младенов и за судбиата на Фокус. После загинувањето на Никола одлуката ваша и на семејството ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Никола Младенов, Билјана во гостувањето во Отворено Студио 1 отворено зборуваше за драконската казна која ја добил за клевета, а за која не ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 181 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прв јавен настап на Билјана Младенова на 1ТВ: Разликата меѓу едната и другата власт се методите со кои сакаа да го замолчат Никола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: