(ВИДЕО) Бијонсе се пофалила со никогаш поголеми гради

Пред два месеци Бијонси ги роди близнаците Руми и Сир, а со фотографии на социјалните мрежи одлучила да покаже дека се вратила во завидна форма. Додека за време на бременоста најмногу внимание привлекувале нејзините усни кои нагло „надошле“, после бременоста обожавателите гледаат во нејзините бујни гради. Пејачката објавила низа фотографии на кои позира во тесен фустан кој ги истакнува нејзините облини, кои се многу побујни од порано. Бијонси после породувањето за да се врати во форма вежба во приватна теретана, но се чини дека новите облини не и пречат.
| | веќе видена | слични

Музичкиот могул Џеј Зи, за Rap Radar објаснил како заедно со сопругата Бијонсе ги одбрале имињата за близнаците Руми и Сер, родени во јуни. “Руми е нашиот омилен поет и затоа така ја нарековме нашата ќерка. А Сер е таков уште од почетокот. Таков му е стилот, излезе како вистински Господин (Сер)”, открил 47-годишниот музичар. Бијонсе и Џеј Зи се родители и на петгодишната Блу Ајви, која своето име го добила по синиот бршлен на Хвар. Парот летувал на хрватскиот остров кога Бијонсе била трудна со ќеркичката Блу Ајви.
| | веќе видена | слични

Како што наведуваат американските медиуми, Бијонсе во моментот е во преговори да ја сними песната за претстојното продолжение на Џејмс Бонд. Пејачката деновиве се состанува со продуцентите на филмот, а можно е во песната да се најде и нејзиниот сопруг Џеј Зи. – Тие двајца пред официјалните состаноци разговарале со Адел која им објаснила како изведбата на насловната нумера на филмот и помогнала во кариерата. Нема многу песни кои биле толку популарни, а Бијонсе има милиони фанови ширум светот – навел извор од студиото МГМ за „Дејли Стар“. Иако веќе направила значаен прогрес во кариерата, песната за претстојното продолжение на Џејмс Бонд би го запечатила нејзиниот статус на ѕвезда и на тој начин би им се придружила на изведувачите како Ширли Бејзи, Адел, Мадона, Тина Тарнер, Том Џонс, Алиша Кис, „Гарбиџ“, Крис Корнел и Сем Смит. Даниел Крег порано овој месец потврди дека ќе се врати во улогата на агентот 007. – Многу се премислував. Зборував сешто, но тоа е затоа што во интервјуата секогаш сум искрен – рекол и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Бијонсе ќе ја отпее темата за претстојниот 25., односно 27. по ред филм за тајниот агент 007, а ќе добие помош и од својот сопруг Џеј Зи, пренесува американски „Дејли стар". Бијонсе ќе ја отпее темата за претстојниот 25., односно 27. по ред филм за тајниот агент 007, а ќе добие помош и од својот сопруг Џеј Зи, пренесува американски „Дејли стар". Доколку веста е вистинита, популарната пејачка ќе ги следи стапките на своите идоли Тина Тарнер и Ширли Баси, како и на британската ѕвезда Адел, чиј хит „Skyfall" е една од најуспешните Бондови теми. Имајќи го предвид актерското искуство на Бијонсе, не би било чудно доколку добие и улога во филмот, во кој по петти пат насловниот лик ќе го игра Даниел Крег. Иако беше најавено дека неговиот ангажман ќе заврши со „Спектра" (2015), 49-годишниот британски актер неодамна потврди дека (уште еднаш?) ќе се врати на големото платно како омилениот таен агент на филмската публика. Претстојниот филм ќе биде 25. по ред за продукцијата „Ион" (Eon Productions), која застана за 24 од ...
| | веќе видена | слични

Виртуелното пријателство помеѓу 72 годишната Ангела и 27 годишниот Ци-Џеј Нвачукву се претворило во романса, а набрзо и во брак. Огромната разлика во годините на нив не им смета. Се венчале во родната Нигерија на Ци-Џеј иу тоа им било прва средба во живо после тромесечното допишување на Фејсбук. По венчавката се појавил првиот проблем, на Ци-Џеј му е одбиена визата за Велика Британија и Ангела патува во Нигерија како би била поблиску до својот млад сопруг. -Ци-Џеј е најдобрата личност која во животот сум ја запознал. Се чувствувам како најубава жена на светот и длабоко во своето срце знам дека си припаѓаме еден на друг, вели Ангела, возач на такси во пензија од англиски Дорчестер. Пред Ци-Џеј била во врска 16 години, но не чакала долго да се скраси повторно. Ци-џеј е шест години помлад од најстариот внук на Анџелина, а нејзините синови веќе се на средовечна возраст, имаат 50, 47 и 43 години. Еден од синовите се посомневал дека станува збор за интернет измама, но Ци-Џеј го уверил, запросувајќи ја преку Скајп. ...
| | веќе видена | слични

Според дел од светските медиуми, Бијонсе по породувањето посетила пластичен хирург. Но, извор близок на пејачката истакнува дека таа само напорно вежбала за својата фигура да ја доведе до совршенство по раѓањето на близнаците Сир и Рими, и дека не се вистините пишувањата за тоа дека извршила корекции на телото . Како и да е едно е сигурно, мама Бијонсе изгледа извонредно и има совршена става.    A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Aug 21, 2017 at 2:23pm PDT
| | веќе видена | слични

Бијонсе уште еднаш ја покажа својата завидна фигура после породувањето во тесен црвен фустан со голи рамена. Популарната пејачка не престанува да го привлекуа вниманието на јавноста. Откако ги воодушеви фановите со првите фотографии после породувањето, Бијонсе повторно ги изненади следачите, овој пат во црвен фустан со кој ги истакна своите славни облини. A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Aug 21, 2017 at 2:23pm PDT Како изворот кажува, таа напорно вежбала за својата фигура да ја доведе со совршенство. До неодамна се пишуваше дека тајната на нејзината фигура е во пластичните хирургии а не тренинзи. Џеј Зи и Бијонсе, покрај близначињата имаат и петгодишна ќерка Блу Ајви, која по зборовите на мајката на Бијонсе таа е многу горда и возбудена поради нејзините браќа и сестри.
| | веќе видена | слични

 Џеј Ло веројатно е латино модна икона без грешка, но нејзиниот стил со текот на годините дефинитивно трпеше промени. Да бидеме попрецизни, токму тогаш кога ќе влезеше или излезеше од љубовна врска. Бен Афлек, Марк Ентони, Каспер Смарт, Алекс Родригез се само дел од славните мажи кои уживаа во друштвото на латино убавицата, а со секој еден од нив, нејзиниот изглед по малку се менуваше. Доказ дека мажите ја трансформираат Џеј Ло:
| | веќе видена | слични

Иако пред само два месеци славната поп дива Бијонсе ги роди близнаците Руми и Сира, веќе со фотки кои ги објави на социјалните мрежи пејачката докажа дека се вратила во завидна физичка форма после породувањето. Додека за време на бременоста најголемо внимание привлекуваше со своите усни кои наеднаш се направија поисполнети, после бременоста нејзините фанови најмногу зјапаат во нејзиното бујно деколте. Бијонсе објави неколку фотографии на кои позира во тесен фустан кој ги истакнува нејзините бујни облини, доста побујни од претходно. После породувањето, таа вежба во приватна теретана за да се врати во форма, но зголемените гради, сепак, очигледно не се проблем за неа.
| | веќе видена | слични
3 копии

Популарната пејачка Бијонсе (35) која неодамна стана и мајка на близнаци, едвај чека да се врати назад на сцената - работа која бара од неа да има совршена фигура. Популарната пејачка Бијонсе (35) која неодамна стана и мајка на близнаци, едвај чека да се врати назад на сцената - работа која бара од неа да има совршена фигура. Светските медиуми се во текот со сите случувања, па и со тоа дека познатата пејачка посетила пластичен хирург со цел да го корегира својот задник, а по тоа планира да изврши и корекција на своите гради. Џеј Зи ја советуваше да го направи ова многу порано! Конечно ја прифати таа идеја. Тој е многу возбуден околу ова, а пробува да ја убеди да направи уште неколку интервенции, вклучувајќи и реконструкција на гради", изјави извор близок до познатиот пар. Бијонсе, по зголемувањето на својата тежина, сфати дека сака пообликуван и позатегнат задник. Таа се чувствува возбудено околу новиот изглед по корективниот зафат бидејќи конечно ја доби посакуваната фигура на песочен часовник, што и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Спојувајќи ги религијата и хуманоста, тие денеска инспирираа голем број на кавадарчани да се вклучат во хуманитарната акција за помош на Малкиќ,  на која и е ...
сите 155 | | | веќе видена

За Охрид и охриѓани најголемиот празник е Богојавление Водици. Тој е круна на јануарските празнувања. Погледнете го настанот низ фотографиите на фотографот ...
сите 250 | | | веќе видена

„Врвот на ВМРО-ДПМНЕ предводен од антизападниот Христијан Мицкоски продолжува да шири поделби, омраза и закани преку кои се обидува да го поткопа живеењето во ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Бијонсе се пофалила со никогаш поголеми гради

Од:
До кого (е-маил):
Порака: