Билетите за првата конференција за е-трговија пуштени по Early-bird цена

7 копии

Во пресрет на првата конференција за е-трговија во Македонија, којашто ќе се одржи на 26 октомври во Хотел Мериот во Скопје, организаторите ги пуштија во ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија и Факултетот за информатички науки и компјутерско инженерство – ФИНКИ, потпишаа меморандум за соработка, со цел ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Билетите за првата конференција за е-трговија пуштени по Early-bird цена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: