Библиското пророштво се остварува, доаѓа Судниот ден: Се роди црвено теле во Ерусалим, следните 7 години кобни за човештвото


2 копии

Институтот во Ерусалим кој е посветен на Светиот храм објави дека на свет дошла совршено црвена јуница. Тоа е прва таква во Светата Земја во последните 2.000 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Исклучениот пратеник од редовите на „То Потами“ Спирос Данелис, во изјава за агенцијата АНА-МПА, потврди дека ќе гласа за Договорот од Преспа. Според него, ...
сите 133 | | | веќе видена

Портпаролот на Бачев, Христијан Мицкоски бадијала се дообјаснува, нека се спрема за пораз на какви било избори Мицкоски повторно си ги дообјаснува своите ...
сите 249 | | | веќе видена

Нема одложување на почетокот на второто полугодие од учебната 2018/2019 година. Ова е еден од заклучоците кои денеска ги донесе Комисијата за заразни болести ...
сите 230 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Библиското пророштво се остварува, доаѓа Судниот ден: Се роди црвено теле во Ерусалим, следните 7 години кобни за човештвото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: