ЕЖЕЊЕ: Со оваа фотографија сопругата на Дејвид Боуви допре до сите (ФОТО)

Вдовицата на трогателен начин ги потсети фановите на нивната 25-годишнина од брак За љубовта на Иман и Дејвид Боуви не престана да се зборува и пишува и по смртта на големиот музичар. Вдовицата на трогателен начин ги потсети фановите на нивната 25-годишнина од брак. Објави фотографија на Инстаграм каде што двајцата се под чадор, а Дејвид ја бакнува во челото. June 6th #BowieForever A post shared by IMAN
| | веќе видена | слични

Иман, сопруга на Дејвид Боуви, кој почина на 10 јануари минатата година, на својот Инстаграм профил, објави трогателна фотографија и порака со која ја одбележа 25 годишнината од нивниот брак. Со преубавата фотографија со Боуви, Иман напиша:Би одела засекогаш, само повторно да ме прегрнеш…
| | веќе видена | слични

Голема беше љубовта меѓу музичарот Дејвид Боуви и неговата сопруга Иман... Медиумите постојано зборуваат за нивната исконска љубов, а Иман не може да престане да го љуби својот починат сопруг. Вдовицата објавила љубовна фотографија по повод нивната 25-годишнина од брак, каде двајцата се под чадор, а Дејвид ја бакнува на чело. „Би одела секогаш со тебе, само уште еднаш да ме прегрнеш“, напишала Иман до фотографијата. Љубовно, зар не?
| | веќе видена | слични

Останато

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 173 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 31 | | | веќе видена

СЈО има одврзани раце до крај да го истера случајот „Империја“, односно по отворената истрага набрзо можат да поднесе и обвинение, бидејќи не им е истечен ...
сите 211 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 70 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕЖЕЊЕ: Со оваа фотографија сопругата на Дејвид Боуви допре до сите (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: