ВОНРЕДНА ВЕСТ: Ким ги суспендира сите нуклеарки и тестирањата


Научниците тврдат дека планината под која Северна Кореја изведува нуклеарни тестови се урнала и дека тоа е вистинската причина поради која Ким го сопрел ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 176 | | | веќе видена

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на скандолозната афера која го тресе Балканот со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, Душко Тошиќ да ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВОНРЕДНА ВЕСТ: Ким ги суспендира сите нуклеарки и тестирањата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: