Без вода утре корисници од општините Аеродром и Центар

5 копии

Регионалниот центар за управување со кризи информира дека в недела, 16 јули, без електрична енергија ќе останат: во период од 09.00 до 13.00 часот, корисниците ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии

Останато

Сите постоечки договори со странските инвеститори во земјава во целост ќе бидат испочитувани, а новите поволности што ги нуди „Планот за економски раст“ ќе ...
сите 178 | | | веќе видена

Британската полиција и разузнавачките служби не открија докази дека нападот во лондонското метро во петокот е нарачан или организиран од некоја позната ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот Заев оствари средба со американскиот претседател Доналд Трамп која траеше цели 2 секунди. Историскиот настан е фотографиран и тоа не од било кого, ...
сите 83 | | | веќе видена

Нови претумбации во Врховниот суд. Судии од кривичен се префрлаат во граѓански оддел и обратно. Алсат-М од свои извори во судот дознава дека судијата Фаик ...
сите 148 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Без вода утре корисници од општините Аеродром и Центар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: