Без вода утре корисници од општините Аеродром и Центар

3 копии
2 копии

Без електрична енергија во недела на 16 јули во период од 9:00 до 13:00 часот ќе останат корисниците од ул. „Франклин Рузвелт“ бр.34, како и објектот на СЈО и ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Регионалниот центар за управување со кризи информира дека в недела, 16 јули, без електрична енергија ќе останат: во период од 09.00 до 13.00 часот, корисниците ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
3 копии
3 копии

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 318 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Без вода утре корисници од општините Аеродром и Центар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: