Судскиот комплекс утре без струја

2 копии
11 копии
5 копии
5 копии

Без електрична енергија од 08:30 до 15:00 часот ќе бидат корисниците од улица „Ленинградска“ како и улица „Јосиф Јосифов Свештарот“, во општина Центар. Како ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Интернатот во Кавадарци е без струја, а претставници на Министерството за образование и наука очекуваат дека денеска проблемот да биде надминат. - ...
| | веќе видена | слични
4 копии
5 копии

Од „ЕВН Македонија“ АД информираат дека денеска поради технички зафати во дистрибутивната мрежа без електрична енергија ќе останат делови од општина Шуто ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Ако се прочита целиот говор на Христијан Мицкоски, па дури и ако се анализираат и неговите претходни говори и обраќања на оваа тема, јасно е дека на долго и на ...
сите 290 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

На денешното рочиште за собраниските настани од 27 април минатата година сведочеше Сашко Коцевски, вработен во Собранието задолжен за електронскиот систем. ...
сите 8 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Судскиот комплекс утре без струја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: