Е, ОВА Е МАЖ: Душко Тошиќ на Јелена Карлеуша и купи подарок од 25.000 евра (ВИДЕО)


Очигледно познатиот фудбалер знае како да ја израдува својата сопруга Очигледно фудбалерот Душко Тошиќ најде одлично решение како да ја израдува својата сопруга Јелена Карлеуша по шпекулациите дека ја изневерувал наводно со позната манекенка од Струмица . Имено, Карлеуша пред неколку дена отпатувала во Истанбул , а таму ја чекал подарок од нејзиниот сопруг, вреден 25.000 евра. Станува збор за најновиот модел на часовник од марката „ Ролекс “. Познатата пејачка веднаш се пофали на социјалните мрежи и покажа како и стои на нејзината рака. Thank you baby❤️✌
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша моментално ужива на заслужен одмор во Дубаи со своето семејство.Српската ѕвезда секако е една од најактуелните на социјалните мрежи, па тоа продолжува да го прави и од семејниот одмор.Јелена објави „стори“ на кое позира пред големо огледало во нејзината соба.Пејачката на себе носи бикини со кое го покажа телото.Иако често пати беше обвинувана дека користи фотошоп на фотографиите, овој пат Јелена е во природно издание.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша лудо се забавува на одмор во Дубаи, заедно со сопругот Душко и ќерките Атина и Ника. Таа го посети најпознатото место во ова луксузно летувалиште, а што прави пејачката сподели и на социјалните мрежи.
| | веќе видена | слични

Познатата водителка Дивна Карлеуша, мајка на Јелена Карлеуша, по разводот од нејзиниот сопруг Драган стапила во љубовна врска со пејачот Велимир Гале Митровиќ, но тој ја оставил кога станала баба. Нивната врска траела 16 години, а пукнала во 2009 година кога тој посакал да се оствари во улогата на родител. Додека Јелена Карлеуша растела Велимир со љубов ја гледал, но кога се родила Атина во него нешто пукнало. Внуката на Дивна го освестила дека всушност и тој сака да биде татко на некого, а не само дедо на Атина. Тој и Дивна пријателски се разделиле и ги прекинале сите контакти.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ со ќерките Атина и Ника вчера пристигнале во Дубаи, каде скоро секоја година традиционално одат на одмор. Јлена одлучи да ги почести своите фанови со фотографии од базен. Од нејзините големи гради, ретко кој забележа дека Јелена нема ни грам шминка. По престојот во Дубаи, Јелена се враќа во Србија со полна пареа да работи на промоција на новите песни. ____________________________________________________________________________
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ со ќерките Атина и Ника вчера стигнале во Дубаи во кој речиси секоја година традиционално одмараат, а овој одмор следи откако Душко со Бешикташ ја освои титулата. Јелена не губела ниту секунда од времето па веднаш заминала на капење, а фановите ги почастила со жешки фотографии од базенот. Познато е дека Јелена има едни од најбујните гради на српската естрада, а кога во костим за капење ќе ги подигне и уште повеќе истакне тоа изгледа вака: Од нејзините огромни гради никој не примети дека Јелена нема ни грам шминка што е малку чудно за нејзе.
| | веќе видена | слични

Јелена не губела ниту секунда од времето па веднаш заминала на капење, а фановите ги почастила со жешки фотографии од базенот. Познато е дека Јелена има едни од најбујните гради на српската естрада, а кога во костим за капење ќе ги подигне и уште повеќе истакне тоа изгледа вака: Од нејзините огромни гради никој не примети дека Јелена нема ни грам шминка што е малку чудно за нејзе.
| | веќе видена | слични

Аца Лукас ја навреди Јелена Карлеуша на сметка на нејзиниот стајлинг и ѝ порача дека така облечена може да шие завеси. Карлеуша на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дошла облечена во бело чипкано фустанче, со кое го изненадила колегата. -„Јелена како почнала да се облекува, може да почне да шие завеси.“ - рекол Лукас, а сите во студиото почнале да се смеат. -„Ти благодарам Ацо. Кој на кој, ако не свој на свој“ - м возвратила Јелена шокирана од коментарот.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша моментално ужива во Дубаи, а нејзините фанови уживаат во провокативните фотографии на Инстаграм.Пејачката ужива во базен со своето семејство, но сите погледи ги собраа нејзините гради.Бикинито едвај ги задржа градите на Јелена Карлеуша.
| | веќе видена | слични
2 копии

Јелена Карлеуша заедно со сопругот Душко и ќерките отпатува на одмор во Дубаи. Тие таму ќе престојуваат една недела, а пејачката веднаш се пофали со луксузниот апартман со поглед на Бурж Ал Араб.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако референдумот е успешен и ако мнозинството граѓани се изјаснат „за" дека го поддржуваат сето ова, тогаш ситуацијата е јасна, односно, ако бидат исполнети ...
сите 369 | | | веќе видена

Вратите на ЕУ останувааат отворени за вас. Вие сте оние кои ги имате клучевите во вашите раце. Немојте да дозволите да ја пропуштите оваа историска можност, ...
сите 103 | | | веќе видена

„Излегување на 30-ти не е за европско владеење на правото, тука за најбрутално бришење на македонската држава и народ“, смета аналитичарот Александар Пандов. ...
сите 11 | | | веќе видена

Пред почетокот на продажбата на iPhone XS и XS Plus на мрежата се појавија првите рецензии во кои повеќето се фалат со нови опции од овие уреди, но многумина ...
сите 52 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Е, ОВА Е МАЖ: Душко Тошиќ на Јелена Карлеуша и купи подарок од 25.000 евра (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: