Голот на Азар ја чинеше една компанија од Белгија неколку милиони, секој што купил телевизор си ги добива парите назад!

„Црвените ѓаволи“ стигнаа до бронзата на СП 2018 откако попладнево со 2-0 триумфираа над Англија но тоа не е добра вест за сите во Белгија, една компанија ...
| | веќе видена | слични

Белгискиот продажен ланец за електроника „Крефел“ ќе им ги врати парите на сите купувачи на телевизори, кои истите ги купиле откако започна мундијалската ...
| | веќе видена | слични

Останато

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 131 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 262 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 144 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата на мали сипаници во Скопје на 2 јануари, по повеќе од четири месеци прогласена е и епидемија на територијата на целата држава. ...
сите 314 | | | веќе видена

Изборната кампања денеска завршува. Точно на полноќ стапува изборниот молк а во недела граѓаните излегуваат на шесттите претседателски избори. Во релативно ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голот на Азар ја чинеше една компанија од Белгија неколку милиони, секој што купил телевизор си ги добива парите назад!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: