Бекстејџ ви открива кој е Lutin En Folie! (видео)


Ако изминативе години од Кан имавме вакви инсерти... Оваа повеќето се вакви... Ниту гостите ниту организаторите одамна не паметат толку лошо време и дожд за време на тие 11 фестивалски дена... Но и покрај се, се оди по планот... Реномето на ова спектакуларно филмско збиднување е преголемо за да биде под било какво влијние на временските услови.... А привилегијата да прошеташ по најфотографираните скали во годината е можност што не се пропушта... Ниту по цена да ги уништиш брендираните чевли или скапиот фустан... За нив интересно и вредно, за уличните продавачи профитабилно... Во вакви услови чадорите на кроазетата чинат 8 евра, ама се мултифункционални и вршат работа за тројца... Двајца се буткаат под чадорот, третиот во кесата... буквално... Повеќето лошото време ги асоцира на лошо расположение, но не и овој господин... Тој дотеран од глава до пети, безгрижно хара пред фестивалската палата на тротинет, додека го чека својот ред за да влезе на црвениот тепих... По егзибициите на тротинет зеде здив и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Околу 80 кучиња скитници биле заловени и соодветно третирани во изминатите четири месеци во Кавадарци, информираше денеска Петар Камчев од Јавното ...
сите 137 | | | веќе видена

Кога на 28 јуни 1914 година Гаврило Принцип како резултат на околности кои се уште се истражуваат во историјата успева да изврши атентат врз надвојводата Франц ...
сите 175 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 86 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Според Влатко Ѓорчев, членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, најавените налепници на автомобилите, не се решение за чистење на воздухот, и порача Заев, Макрадули и ...
сите 19 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и пионот Мицкоски се ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бекстејџ ви открива кој е Lutin En Folie! (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: