КОГА БРЕНДОТ Е КОПИЈА: Кој од јавните фаци пазари во Шутка? (ФОТО)


Познатите личности обично практикуваат да купуваат брендирана облека или пак некое добро модно парче. Деновиве екипата на „Бектстејџ“ направи анализа и откри ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога сте јавна личност, неизбежно е на секој чекор да ве следат папараците, а и случајните минувачи да ве „загледуваат“. Јавните личности пред малите и големи ...
| | веќе видена | слични

Журка без повод не е журка. А господинов има и тоа добар повод за славење. Па не е мала работа да се стане претседател на општинска организација на СДСМ во ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ денеска организира протестен марш од Обвинителството до Врховниот суд во 18 часот за, како што велат од партијата, да се упати порака за почитување ...
сите 241 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 340 | | | веќе видена

Аберот од Будимпешта пристигна, Христијан Мицкоски извршителот на Груевски утре ќе маршира за неправда. Откако не им успеа обидот преку блокади, закани и уцени ...
сите 256 | | | веќе видена

Граѓаните кои имаат патни документи од други држави, може да патуваат и да излегуваат од државата со тие пасоши, ова е содржината на телеграмата која од МВР ја ...
сите 193 | | | веќе видена

Двајца сведоци предложени од обвинителството во предметот „Таргет Тврдина” примиле пари од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за работен ангажман, обвинија ...
сите 48 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 257 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КОГА БРЕНДОТ Е КОПИЈА: Кој од јавните фаци пазари во Шутка? (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: