Реал има нов приоритет: Рахим Стерлинг!


Медиумите од Шпанија имаат нова теорија за заминувањето на Зинедин Зидан од Реал Мадрид, Французинот се решил на еден ваков чекор откако Флорентино Перез го ...
| | веќе видена | слични

Швајцарскиот независен институт за фудбалска статистика и истражување (CIES) анализираше кои клубови ги имаат најверните играчи. Истражувањето се заосновало на ...
| | веќе видена | слични

Угледен шпански весник тврди дека причината поради која Зидан се повлече од клупата на шпанскиот гигант најмногу лежи во Бејл, а се надоврзува на едно ветување ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот на Челси, Алваро Мората верува дека неговиот клуб не може да го сопре Еден Азар во евентуалниот трансфер, кој подолг период се најавува во Реал ...
| | веќе видена | слични

Шпанците пишуваат пишуваат за нова причина, на тема – зошто Зидан го напушти Реал Мадрид. Голема прашина се крена минатото лето кога Зинедин Зидан одлучи да го ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Оваа мерка се однесува за поранешниот градоначалник на Кочани Ратко Димитровски и за сопственик на НОЕЛ ЕКСПОРТ ИМПОРТ, Томе Главчев. - Кривичниот совет на ...
сите 133 | | | веќе видена

САД уште еднаш порачаа дека ги поттикнуваат лидерите во македонското Собрание да ги надминат партиските политики и да ја искористат историската можност за ...
сите 209 | | | веќе видена

Парламентарното мнозинство ги повика колегите од ВМРО-ДПМНЕ и другите опозициски пратеници да гласаат за владиниот Предлог за пристапување кон уставни измени. ...
сите 258 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал има нов приоритет: Рахим Стерлинг!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: