Бејл подготвен за мечот со Барселона,Варан и Пепе под знак прашалник за “Ел Класико”


Фудбалерот на Реал Мадрид, Герет Бејл го одработи последниот тренинг пред дуелот со Барселона во шпанското фудбалско првентсво. Бејл се повреди против Баерн во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Суперѕвездата на Реал Мадрид, Герет Бејл ги израдува фановите на актуелниот европски првак со неговото присуство на тренинг пред дуелот со Барселона во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанските медиуми “AS” и “Cadena Cope” само еден ден по победата над Баерн Минхен во ЛШ (4:2), лиферуваа информација дека Реал Мадрид експресно, отфрлил понуда ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бејл подготвен за мечот со Барселона,Варан и Пепе под знак прашалник за “Ел Класико”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: