На овие два хороскопски знаци на крајот на месец април ќе им се исполнат љубовните желби

Овие 2 хороскопски знаци ги следи среќа на поле љубов на крајот на 4-от месец од 2018-та година. Станува збор за два хороскопски знаци кои можат да очекуваат ...
| | веќе видена | слични

Венера годинава ветува многу романса и страст. Во зависност од соѕвездието на планетата, Венера дејствува врз нас и нашите постапки со различен интензитет. Во ...
| | веќе видена | слични

Тоа се само убави желби, а понекогаш и нереални. Не секој маж сонува за тоа да се ожени и да има деца. А каква врска има тоа со астрологијата? Се чини дека ...
| | веќе видена | слични

Овие се петте најлоши знаци во хороскопот. 5. место – Јарец Со Јарците е тешко да се комуницира. Тврдоглавост е нивното второ име. Јарцитe ретко кој ги третира ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин Офис, Сер Алан Данкан. На ...
сите 297 | | | веќе видена

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 143 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 122 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На овие два хороскопски знаци на крајот на месец април ќе им се исполнат љубовните желби

Од:
До кого (е-маил):
Порака: