Еве што прават денес девојките од Тату

Еве денеска што прават Јулија Волкова и Лена Катина кои во јавноста станаа познати на музучкиот канал MTV и добија огромно медиумско внимание кога во 2002 година се појавија како првиот лезбијски пар на шоубизнис сцената со хитот All The Things She Said. Тие како геј пар ја претставуваа и Русија на изборот за Евросонг, а на сцената дури и разменија бакнеж, но подоцна се откри дека сето тоа било само добро смислена шоу претстава за јавноста. Откако дуото се распадна, Лена Катина сепак покажа дека сака мажи, а не девојки. Се омажи за Србинот Саша Кузмановиќ со кого го има синот Александар. Јулија Волкова денес има 32 години и две деца - ќерката Викторија и синот Самир, кои ги доби со бившиот сопруг Парвиз Јасинов. Денес изгледа позгодна од било кога. Девојките признаа дека не се лезбијки во документарниот филм Anatomia t.A.T.u, а Јулија ја шокираше јавноста со изјавата дека тешко би поднела доколку синот Самир признае дека е геј.
| | веќе видена | слични
2 копии

Јулија Волкова и Лена Катина станаа глевни женски херои на MTV и добија огромно медиумско внимание кога се појавија во 2002-та како прв лезбејски пар во шоу-бизнисот со хитот "All the Things She Said" . Тие ја претставуваа и Русија на Евровизија, па на сцената дури и се бакнаа, а подоцна се покажа дека целата работа околу нивната сексуална ориентација била само шоу за јавноста, дека впрочем не биле лезбејки. Па откако дуото се распадна, Лена Катина сепак покажа дека преферира мажи. Таа се омажи за Србинот Саша Кузмановиќ со кого има син, Александар. A post shared by Lena Katina (@lenakatina) on Jul 7, 2016 at 9:07am PDT Јулија Волкова денес има 32 години и има две деца - ќерката Викторија и синот Самир, со поранешниот сопруг Парвиз Јасиновим. Ја најдовме Јулија на Инстаграм и таа изгледа подобро од било кога. on Apr 12, 2017 at 10:52am PDT Девојките признаа дека тие не се лезбејки и дека никогаш не ни биле во документарецот "Анатомија на t.A.T.u ." а Јулија го шокираше светот со изјавата дека тешко го ...
| | веќе видена | слични

Сопственикот на „Гранд“, Саша Поповиќ и пејачката Сузана Јовановиќ се во брак 22 години и важат за еден од најускладените парови на естрадата. Тие двајца ја живеат со заедничката ќерка Анастасија и синот на Сузана од претходниот брак Данијел и тоа во раскошна куќа. Саша и Сузана им дозволија на медиумите влезат во нивниот дом и да го снимат нивното секојдневие, нивната огромна дневна соба, свечената трпезаријаи кујна во која Сузана сака да подготвува јадење за своите најмили. Погледнете како изгледа домот на естрадниот пар: ____________________________________________________________________________
| | веќе видена | слични

Јулија Волкова и Лена Катина станаа главни женски протагонисти на музичкиот канал Ем-ти-ви и предизвикаа огромно медиумско внимание кога во 2002 година се појавија на сцената како прв лезбиски пар со хитот „All the Things She Said“. Тие како лезбијки ја претставија Русија и на „Евровизија“, а на сцената дури и се бакнаа, но подоцна се покажа дека сето тоа било само шоу за јавноста. on Oct 12, 2016 at 11:11am PDT Откако дуото се распадна, Лена Катина јавно покажа дека сака мажи. Таа се омажи за Србинот Саша Кузмановиќ, со кого го има синот Александар. on Apr 27, 2017 at 2:35pm PDT Јулија Волкова пак денес има 32 години и две деца - ќерка Викторија и син Самир, која ги добила во бракот со поранешниот сопруг Парвиз Јасинов. on Apr 13, 2017 at 10:30am PDT
| | веќе видена | слични

Останато

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 136 | | | веќе видена

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 301 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Блерим Река на ТВ дебатата на ТВ 21 рече дека поднел претставка до ДИК за говорот на омраза и валканата кампања со лажни вести ...
сите 187 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата на мали сипаници во Скопје на 2 јануари, по повеќе од четири месеци прогласена е и епидемија на територијата на целата држава. ...
сите 326 | | | веќе видена

До понеделник ќе преовладува стабилно и потопло време со умерена облачност. Денес ќе дува умерен до засилен северен ветер. Нови локални врнежи од дожд ќе има ...
сите 172 | | | веќе видена

Огромна е посетеноста на завршинот митинг од претседателската кампања на ВМРО-ДПМНЕ, кој вечерва се одржува во Штип. Пред штипјани се обраќа кандидатката за ...
сите 171 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски не се согласува со предлог измени на законите за безбедносните служби со кои би се одзеле надлежности од шефот на ...
сите 26 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве што прават денес девојките од Тату

Од:
До кого (е-маил):
Порака: