Според BBC, овој град од регионот е најгрозен во Европа

5 копии
8 копии

Останато

Реномираниот BBC пишува за најавените предвремени парламентарни избори, цитирајќи го Заев дека „Ние сме жртви на историската грешка на ЕУ“. Во написот на ...
сите 678 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 644 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

По последниот пораз во британскиот Парламент, премиерот Борис Џонсон побара ново одложување на Брегзит. Иако писмото од Џонсон адресирано до првиот човек на ...
сите 402 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Според BBC, овој град од регионот е најгрозен во Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: