Современ брак

Ако некој царува на социјалните мрежи во Македонија, тоа е дефинитивно познатата водителка Мелита Ракичевиќ. Мелита, по којзнае кој пат, докажа и покажа дека може да изгледа секси кога и да посака. (Фото: Дарио Јанковиќ) Овој пат во раскопчана бела кошула и голи нозе, Ракичевиќ уште еднаш подготви слатко изненадување за своите обожаватели. (Фото: Дарио Јанковиќ) Да се надеваме дека Мели и во иднина ќе продолжи вака пријатно да нè изненадува...
| | веќе видена | слични

После цел ден шопинг со Атина и Ника… најголема животна радост е да ги соблечеш чевлите за мачење. Ова го напиша Јелена Карлеуша на фотографијата која ја сподели на социјалните мрежи. Па, изгледа навистина долго време била во шопинг штом нејзините нозе изгледаат вака. Оцени ја веста
| | веќе видена | слични

Низ хрватските медиуми се актуелна фотографии на кои познатата водителка Николина Пишек е во улога на запуштена алкохоличарка, а истите се направена за време на снимањето на хрватската серија „Најдобри години“. Пишек не го крие задоволството од добиената улога и вели: -Ја обожавам улогата на алкохоличарка. Конечно не морам да ја мијам косата секој ден и да бидам дотерана. Сепак, за овие фотографии има и доста злобни коментари од типот дека Николина навистина изгледа вака без шминка.
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 188 | | | веќе видена

Претпладне ќе има врнежи од дожд и снег и на пониските места, а ќе бидат пообилни во источните делови. Попладне облачноста делумно ќе се намали и врнежите ...
сите 184 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 64 | | | веќе видена

Укината е забраната за сообраќај за тешки товарни возила на патниот правец Струга – граничен премин Ќафасан. Од ЈП Македонија пат информираат дека забраната е ...
сите 225 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во Мала Преспа традиционално сите села фpлаат крcт во Преспанското Езеро. Ниту студенoто време ниту, пак, уште поcтудената вода не ги спречи повеќето верници ...
сите 202 | | | веќе видена

Секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш никако не стивнува, но во меѓувреме не стивнуваат и новите имиња од српската сцена со кои што Оњен имал ...
сите 101 | | | веќе видена

Лидерот на Нова Демократија Киријакос Мицотакис се откажа од барањето за гласање недоверба на владата на Ципрас. Партијата најавуваше дека на секој начин ќе се ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Современ брак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: