Видал веќе ги поминал медицинските прегледи во Барса


3 копии
2 копии

Најновото засилување на Барселона, Артуро Видал избра со кој број ќе настапува во каталонскиот клуб. Чилеанецот немаше можност да го избере својот омилен „23“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона во текот на вчерашниот ден го претстави четвртото засилување во овој преоден рок, искусниот чилеански репрезентативец Артуро Видал. Меѓутоа за време ...
| | веќе видена | слични

Артуро Видал се погрижи неговата промоција во Барселона да мине доста необично и поразлично од вообичаеното, но пред да има мини – шоу со својот син на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Министерството за правда ја почна постапката за екстрадиција на бегалецот Никола Груевски од Унгарија во Македонија. Премиерот Зоран Заев изрази уверување дека ...
сите 113 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 253 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 89 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 128 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Видал веќе ги поминал медицинските прегледи во Барса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: