Ѓуроски расположен, Мелилја ја доби втората битка со Валјадолид

Македонскиот репрезентативец, Стојан Ѓуроски со својот нов клуб Мелилја дојде до посакуваниот резултат на втората четвртфинална плејоф пресметка со Валјадолид ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Барселона со победа над Хетафе од 2-0 се простија од „Камп Ноу“ за оваа сезона, победа со која и овозможија на Валенсија да дојде до ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 349 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 148 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓуроски расположен, Мелилја ја доби втората битка со Валјадолид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: