Барселона ја платила оштетата за Гризман!?


Најскапата аквизиција на Барселона ова лето Антоан Гризман зборуваше за тешките моменти низ кои поминал и предизвиците против кои се испратил во кариерата. ...
| | веќе видена | слични

Новото засилување на Барселона, Антоан Гризман изјави за тешките времиња низ кои поминувал и за предизвиците со кои се соочувал. „Почетокот беше тежок, бидејќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антоан Гризман го одработи опширното интервју за официјалната телевизија на клубот по комплетирањето на трансферот во Барселона, а наспроти тоа што најави дека ...
| | веќе видена | слични
7 копии
8 копии

Фелипе Кутињо во јануари минатата година во рекорден трансфер пристигна од Ливерпул во Барселона. Вредноста на трансферот на Бразилецот изнесуваше околу 160 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 729 | | | веќе видена

Епидемијата на корона вирусот во земјава не стивнува. Само за последните три дена во земјава се регистрирани 540 новозараени граѓани со Ковид-19, додека 409 ...
сите 160 | | | веќе видена

Со сите успеси што заедно ги постигнавме, покажавме дека можеме, денес сме членка на НАТО, денес ги почнуваме преговорите за членство во ЕУ, имаме утврдена ...
сите 258 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 90 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона ја платила оштетата за Гризман!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: