Барселона ја активираше откупната клаузула за Гризман


Најскапата аквизиција на Барселона ова лето Антоан Гризман зборуваше за тешките моменти низ кои поминал и предизвиците против кои се испратил во кариерата. ...
| | веќе видена | слични

Новото засилување на Барселона, Антоан Гризман изјави за тешките времиња низ кои поминувал и за предизвиците со кои се соочувал. „Почетокот беше тежок, бидејќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антоан Гризман го одработи опширното интервју за официјалната телевизија на клубот по комплетирањето на трансферот во Барселона, а наспроти тоа што најави дека ...
| | веќе видена | слични
7 копии
8 копии
2 копии
повеќе

Останато

На Инфективната клиника во изминативе 24 часа примени се 6 пациенти. Вкупно се хоспитализирани 88 пациенти. На кислородна поддршка се 54 пациенти, нема ...
сите 529 | | | веќе видена

Светската здравствена организација соопшти дека во последните 24 часа во светот се регистрирани нови 212.326 случаи на коронавирус, што е рекордно дневно ...
сите 236 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Нормално е човек кога ќе го слушне тоа добива чувство на згрозеност и чудоневиденост, практично каква е коалицијата помеѓу оваа влада и ова раководство на СДСМ ...
сите 316 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона ја активираше откупната клаузула за Гризман

Од:
До кого (е-маил):
Порака: