Официјално: Барселона од трета го обезбеди потписот на Гризман, Французинот ќе има луда откупна клаузула


Францускиот репрезентативец, Антоан Гризман и официјално е нов член на шпанскиот шампион Барселона. Оваа информација ја потврдија од каталонскиот гигант со што ...
| | веќе видена | слични

Фудбалската федерација на Шпанија ќе истражува дали Барселона се однесувала коректно при трансферот на Антоан Гризман по поплаките на Атлетико Мадрид за ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман доби безброј ниски удари од страна на одговорните луѓе на Атлетико Мадрид кои дури и се заканија дека ќе бараат правна разврска за неговиот ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот клуб Атлетико Мадрид отвора „случај Гризман“ и бара уште 80 милиони евра од Барселона за трансферот на Французинот на „Камп Ноу“. Мадридскиот клуб ...
| | веќе видена | слични

Шпанската федерација започна истрага против Барселона и напаѓачот Антоан Гриезман, по жалбата која ја вложи Атлетико Мадрид. Каталонскиот гигант плати 120 ...
| | веќе видена | слични

Фудбалската федерација на Шпанија отворила случај „Гризман“ по поплаките од Атлетико Мадрид, ќе се разгледува дали Барселона се однесувала коректно при ...
| | веќе видена | слични

Барселона бара начин како да го врати Нејмар од Пари Сен Жермен. Бразилецот јасно кажа дека сака да си оди од Париз и да се врати повторно кај каталонскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Правдоубиецот Зоран Заев се соочи со гневот и револтот на нашите граѓани. Затоа се крие и молчи. Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на ...
сите 350 | | | веќе видена

Пациентката на инфективната клиника за која вчера беше објавено дека е заразена од коронавирус се чувствува добро и нема критични знаци, но е во излоација, ...
сите 561 | | | веќе видена

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска изјави дека за претстојните предвремени парламентарни избори во коалицијата „Обнова на ...
сите 271 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 120 | | | веќе видена

Рочиштето за предметот „Рекет“ е одложено. Не се појави најавениот сведок- поранешниот градоначалник на Општина Центар, бизнисменот Владимир Тодоровиќ. Со ...
сите 123 | | | веќе видена

Според локалните медиуми, пожарникарите добиле повик околу 01:16 часот, дека е запалена зграда во Руе де Бар, во близина на железничката станица, јави ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално: Барселона од трета го обезбеди потписот на Гризман, Французинот ќе има луда откупна клаузула

Од:
До кого (е-маил):
Порака: