Од Атлетико пристигна потврда: Гризман се сели во Барселона

2 копии

'Доколку се' оди според планот', Французинот би можел да ја официјализира својата преселба на Камп Ноу на еден мошне специфичен ден за својата земја, сагата ...
| | веќе видена | слични

Генералниот извршен директор на Атлетико Мадрид, Мигел Анхел Гил Марин откри дека Антоан Гризман карирата ќе ја продолжи на Камп Ноу, вели дека уште од месец ...
| | веќе видена | слични

Еден од раководните луѓе во Атлетико Мадрид, Хил Марин најави промена на планот во случајот на Антоан Гризман и потврди дека францускиот репрезентативец ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Французинот се уште ја нема донесено конечната одлука околу својата иднина, голема прашина се крена околу тоа прашање откако објави дека си заминува од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

По топлотниот бран изминатите денови, новата работна недела во гостиварскиот регион носи дестабилизација на времето, пад на дневната температурата и врнежи. ...
сите 186 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 54 | | | веќе видена

Руската инфлуенсерка, 23-годишната Вероника Рочева, предизвикала бес ширум светот со објавување на провокативни фотографии во долна облека кои, како што пишува ...
сите 66 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од Атлетико пристигна потврда: Гризман се сели во Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: