Барса договори мега засилување во нападот


3 копии

Откако „кралевите" ја претекнаа Барселона до потписот на Винисиус Жуниор и Родриго, Реал сега со 45 милиони евра се обидува да го украде и Лука Јовиќ од ...
| | веќе видена | слични

„Кралевите“ нема да се откажат лесно од Лука Јовиќ, спорд пишувањата на Билд, Реал Мадрид доставил до Ајнтрахт Франкфурт конкретна понуда од 45 милиони евра. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 505 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 390 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барса договори мега засилување во нападот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: