Барди на излезни врати од Леванте


2 копии

Македонскиот фудбалер, Енис Барди се пошегува со новинарот за клупската телевизија за време на тренинг на Леванте. Македонија Енис Барди ги почна подготовките ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Интересот за македонските фудбалери се чини дека не бил никогаш поголем за преселба во поголеми клубови и посилни лиги.Елиф Елмас е пред трансфер во Наполи, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гибралтар минатата недела донесе одлука за запленување на иранскиот танкер само поради тоа што ги прекрши санкциите на Европската Унија, а не по барање на која ...
сите 210 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Владата на Северна Македонија ги опиша Малтешаните како „криминалци" во телефонскиот разговор што протече во јавноста и што ја потресе ...
сите 122 | | | веќе видена

Сметавме дека е важна политичка порака УНЕСКО да не го стави Охридскиот регион на листата на светско културно наследство во опасност, но и ветер во грб за ...
сите 181 | | | веќе видена

Податоците покажуваат сериозна материјална обесправеност кај 83-94 проценти од ранливите ромски семејства во целиот регион на Западен Балкан (ЗБ), соопшти ...
сите 220 | | | веќе видена

Откако пред неколку дена на интернет се појави аудио снимката од разговори на македонскиот премиер Зоран Заев со руски пракнери , во кои тој беше убеден дека ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барди на излезни врати од Леванте

Од:
До кого (е-маил):
Порака: