Кевин Федерлајн банкротира

Поранешниот сопруг на пејачката Бритни Спирс, Кевин Федерлајн банкротира. Бидејќи остана без пари, танчерот одлучи да ги стави на аукција личните работи на Спирс. На акукцијата ќе се најдат нивни заеднички фотографии, шеширот на Бритни и поканите од нивната венчавка од 2004 година. Почетната цена за поканите ќе биде илјада долари, но Кевин се надева дека обожавателите на пејачката ќе издвојат и многу повеќе.
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот сопруг на Бритни Спирс, Кевин Федерлајн организирал аукција на предметите кои се во сопственост на неговата поранешна сопруга Бритни Спирс. На аукцијата ќе се најдат предмети како што се заеднички фотографии, шешири, белешки, а најбизарното нешто кое го продава се поканите за нивната венчавка одржана во 2004 година. Почетната понуда за поканата е 1000 долари, а понудувачот смета дека нејзините фанови ќе платат многу повеќе. Причината поради која Федерлајн се одлучил на ваков потег е тоа што наводно се наоѓал пред банкрот. Еден од предметите кои ќе се најдат во рацете на оној кој ќе понуди најмногу е и фотографија на пејачката која била снимена пред нејзиното породување со првото дете.
| | веќе видена | слични

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 283 | | | веќе видена

Капитал - Груевски бара азил од Унгарија, јавноста бара одговорност за неговото бегство „Груевски бара азил од Унгарија, јавноста бара одговорност за неговото ...
сите 338 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 127 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 195 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кевин Федерлајн банкротира

Од:
До кого (е-маил):
Порака: