Балотели останува во Ница


2 копии
7 копии
6 копии

Контроверзниот италијански напаѓач, Марио Балотели и во наредната сезона ќе биде дел од францускиот прволигаш Ница. Долго време се говореше за негово ...
| | веќе видена | слични

Марио Балотели минатава вечер одлучи околу својата иднина. Трета сезона по ред тој ќе игра во дресот на Ница, на место кое потполно се вклопува со неговиот не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 274 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 219 | | | веќе видена

„Предлог Буџетот за 2019 година изготвен од Владата предводена од СДСМ, обезбедува раст на платите во сите сектори.Со Буџетот за 2019 година предвидено е ...
сите 234 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 360 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Балотели останува во Ница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: