Месечно добиваат 560 евра плата - цела година не работат, а земаат плата поради една причина


7 копии
5 копии

Многу луѓе од нашите краеви веќе си ја побараа среќата во Германија, а за некои тоа е опција. Ако се вработите како градежни инжинери, во просек ќе заработите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Постои рок во кој ќе треба да ги смениме личните документи поради новото име на земјата, која со уставните измени е преименувана во Република Северна ...
сите 182 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 176 | | | веќе видена

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на скандолозната афера која го тресе Балканот со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, Душко Тошиќ да ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Месечно добиваат 560 евра плата - цела година не работат, а земаат плата поради една причина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: