Бакнежи, нежности, прегратки: ПРВ ГЕЈ ПАР ВО МАКЕДОНСКА СЕРИЈА (ВИДЕО)


Останато

Претседателот на Собранието Талат Џафери во ексклузивно интервју за САКАМДАКАЖАМ.МК зборува за главните предизвици во неговата работа во изминативе 3 месеци, ...
сите 43 | | | веќе видена

Северна Кореја ги предупреди САД дека „долеваат масло на огнот“ со заедничките воени вежби со Јужна Кореја, што почнуваат утре. Северна Кореја ги предупреди ...
сите 304 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бакнежи, нежности, прегратки: ПРВ ГЕЈ ПАР ВО МАКЕДОНСКА СЕРИЈА (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: