Баерн и презимето Санчез не одат заедно?

Најновите информации кои пристигнуваат во однос на сагата со Алексис Санчез, ќе го израдуваат Манчестер Сити, а за момент од сево ова ќе здивне Арсенал. Баерн ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Низ годините во минатото, знаеме колку само квалитетни играчи го напуштија Арсенал и преминаа во други европски гиганти, со кои подоцна освојуваа многу титули. ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот англиски репрезентативец и легендата на Арсенал, Пол Мерсон има идеја како неговиот поранешен клуб да го реши проблемот со Алексис Санчез. ...
| | веќе видена | слични

Премиерлигашот Арсенал минатата кампања ја заврши со трофеј во ФА Купот, но воедно го испушти билетот за Лигата на шампионите и тоа може многу да го чини кога ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 318 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баерн и презимето Санчез не одат заедно?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: