Автомати за тешка дрога во САД- родителите мислеле дека се пенкала (ВИДЕО)

Автоматите , кои биле нелегално поставени на Лонг Ајленд работеле на ист принцип како и сите други автомати за производи . Дрогата излегувала од автоматот во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 78 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Денешното барање на судот да донесе одлука по налог на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 349 | | | веќе видена

Според сè уште непотврдена информација, поранешниот македонски премиер Никола Груевски веќе ја напуштил Унгарија, објави бугарската агенција „Фокус“ ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Автомати за тешка дрога во САД- родителите мислеле дека се пенкала (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: