ААВМУ: Предлог-методологија за медиумско претставување


5 копии

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни услуги на денешната седница ја донесе нацрт-методологијата за мониторинг на изборното медиумско претставување преку радио и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
сите 561 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 92 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ААВМУ: Предлог-методологија за медиумско претставување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: