Британските жени со азиско потекло злоупотребувани за виза

Во Македонија расте бројот на склучени бракови, но исто така се зголемува и бројот на разводите. Според експертите по семејно право, во минатото индивидуалните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 120 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

Продолжува максималниот ефект на ракометарите на Вардар на средбите со шведски Кристијанштад, откако вечерва во СЦ „Јане Сандански“ црвено-црните триумфираа со ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Британските жени со азиско потекло злоупотребувани за виза

Од:
До кого (е-маил):
Порака: