Ава, Маја и Венди во соба полна со глувчиња


Новата неделна задача на учесниците во „Големиот брат“ им донесе соесма нови изненадувања на учесниците. Ава, Маја и Венди мораа во соба полна со глувци да бараат клучеви! Имњно, тие мораа во темна соба да најдат клучеви за да ја исполнат задачата, но воопшто не знаеја дека со нив има и десетици бели глувчиња. Ава прва го најде клучот а пак Венди и Маја имаа мали проблеми.
| | веќе видена | слични

Хрватската старлета Ава можеби „избега“ од нивниот заедички кревет, но му дозволи на Жељко да и го истрие грбот.По завршувањето на „Хорор задачата“, Ава одлучи во туширањето да и помогне еден од близнаците.Жељко се потруди грбот на старлетата добро да го истрие, а таа не се бунеше.Во слична ситуација од неодамна се најдоа Сораја и Урош, а каскадерот едвај ги отргна рацете од телото на старлетата.Како изгледаше заедничкото туширање на Ава и Жељко погледнете во видеото.
| | веќе видена | слични

Откако искуството со Урош и донесе големи проблеми, Ава одлучи дека со мажите во куќата треба да биде повнимателна.Жељко кој спие со неа во ист кревет, синоќа се обидуваше да ја гушне, а старлетата „избега“ од собата, велејќи дека така публиката има погрешно мислење за неа.„Јас во животот се сама сум правела, до сега имам четири врски. Не сакам луѓето да мислат дека сум к**ва“, им објаснуваше Ава на Бобан и Анета.На старлетата дури и сметаше „слободното“ однесување на Сораја и Урош на соседниот кревет, па тоа беше причина плус таа да ја напушти собата.„Сораја и Урош таму се „фаќаат “, а нејќам и јас тоа да го правам не сум таква девојка. Сакам да спијам кај вас“, се жалеше Ава.Бобан и Анета слатко се изнасмејаа на однесувањето и објаснувањето на Ава и ја замолија „ да се опушти“.
| | веќе видена | слични

Во куќата на Големиот брат Жељко се обиде да ја прегрне во кревет Ава Карабатиќ, но таа побегна во дневната соба бидејќи не сака јавноста да има лошо мислење за неа. - Во живот сè сама имам заработено, а до сега имав четири врски. Не сакам луѓето да мислат дека сум проститутка. Сораја и Урош се пипкаат, но јас нема тоа да го правам, не сум таков тип на девојка - изјави Ава.
| | веќе видена | слични

Во животот се сама имам заработено, досега сум имала само четири врски. Не сакам луѓето да мислат дека сум к....а, вели Ава. Ава Карабатиќ одлучила со мажите да биде малку повеќе внимателна. Жељко во неколку наврати се обиде да ја прегрне во кревет и пријде до неа, но таа побегна во дневната соба, бидејќи не сака јавноста да има лошо мислење за неа. „Во живот се сама имам заработено, до сега имав четири врски. Не сакам луѓето да мислат дека сум к....а", објаснила Ава. На старлетата многу и пречи „либералното" однесување на Сораја и Урош. „Сораја и Урош таму се пипкаат, јас нема тоа да го правам, не сум таков тип на девојка", изјавила Ава. Членовите и се смееле на изјавата и тие и рекле да се опушти. Во дневната соба се приклучила и Венди, која ја советувала да заборави на Урош. Потоа се прегрнувала и бакнувала со Жељко. Па каква е Ава всушност, проценете сами.
| | веќе видена | слични

Ава Карабатиќ доживеа нервен слом, па отиде во исповедалницата за да се исплаче.Во еден момент рекла дека мајка и би ја посоветувала да го напушти реалното шоу за да не си го загрози здравјето.„Ех да ми е овде Владо Вуксановиќ“, плачела гласно Ава.„Тој ме штитеше. Јас сум овде заклучена немам никој… Ме боли срцето и ме боли главата… Јас сум емотивна душа… Не можам веќе да издржам оние кокошки да ме оговараат“, рекла Ава.„Големиот брат“ и дозволил да остане во исповедалницата колку што сака додека не се среди затоа што не сака да знаат другите станари дека плачела.
| | веќе видена | слични

Останато

 Договорот од Преспа е добар и за двете страни, па дури и политичари од партиите кои јавно се против признаваат дека не можеше да се постигне нешто подобро, ...
сите 124 | | | веќе видена

Граѓаните на Македонија имаат историска шанса да ја определат натамошната иднина на државата и верувам дека ќе ја искористат со тоа што позитивно ќе се ...
сите 119 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Доколку се стремите кон бизнис напредок, ќе морате да бидете послушни и без прашања да ги усвојувате одлуките за авторитет декретите на ...
сите 50 | | | веќе видена

Ако правите колач со сода бикарбона, важно е да го знаете ова. Во колачот никако не ставајте многу сода, затоа што тогаш ќе има темна боја и непријатен мирис. ...
сите 140 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на денешната средба со претседател на словенечкиот Државен збор на Дејан Жидан ги истакна исклучително високите пријателски односи со ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ава, Маја и Венди во соба полна со глувчиња

Од:
До кого (е-маил):
Порака: