МАЖИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ: Миа Костова објави жешка фотографија (ФОТО)


Познатата водителка објави фотка на која во преден план е нејзиното деколте Познатата водителка Миа Костова знае како да ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи. Овој пат атрактивната водителка ги почести со прекрасна фотографија , а тие и возвратија со комплименти. Имено, таа објави фотка на која во преден план е нејзиното деколте , а како коментар под неа напишала: Си ја гледам листава на приоритети и уште не можам да си објаснам зошто сум се стаила на пауза. Малце плеј, малце полна месечина, малце мој мој преку мој... @zeiss.optika #stellamccartney
| | веќе видена | слични

Паулина Карина Дијаз, атрактивната спортска водителка од Колумбија, е уапсена поради сомневање дека киднапирала двајца мажи. Популарната „Вештерка“, како ја нарекуваат оваа водителка, е обвинета дека со својот атрактивен изглед намамила двајца мажи во замка. Според наводите од колумбиските власти, Дијаз и нејзиниот партнер, во декември, 2011 година, заедно организирале киднапирање на бизнисменот Хуго Лопез Монкајо и адвокатот Милтон Каро Виљамил . Се наведува дека тие двајца се видени како заедно со неа одат зад бар и оттогаш им се губи секаква трага. Од нивните семејства тие барале откуп од три милиони колумбиски пезоси за да ги ослободат. „Ги намамила од клубот во хотелска соба каде биле заклучени“, соопштува полицијата. Две лица се веќе осудени за овој случај на 23 години затвор. 27-годишната Дијаз која работи и како модел, ја води спортската емисија Guia Magazine на бразилскиот Канал 2. Сопственикот на ТВ куќата вели дека таа работела бесплатно бидејќи сакала да ја зголеми својата популарност и влијание ...
| | веќе видена | слични

Атрактивната колумбиска водителка Паулина Карина Дијаз е уапсена под сомнение дека киднапирала двајца мажи. Популарната „Вештица“, како што ја нарекуваат спортската водителка, се товари дека ги намамила мажите во замка со нејзиниот атрактивен изглед. Според колумбиската полиција, Дијаз и нејзиниот партнер заедно го организирале киднапирањето на бизнисменот Хуго Лопез Мокаја и адвокатот Милтон Каро Вилјамила во декември, 2011 година. Таа ги навела заедно да заминат од бар во Кали. Оттогаш им се губи секаква трага. Киднаперите бараа три милиони колумбиски пезоси од семејствата на грабнатите мажи за да ги ослободат. „Ги намамила од клубот во хотелска соба каде ги заклучиле“, соопшти полицијата. Две лица веќе се осудени за овој случај на 23 години затвор. 27-годишната Дијаз работи како модел и ја води спортската емисија "Guia Magazine" на бразилскиот Канал 2. Сопственикот на телевизијата рече дека таа го работела тоа бесплатно бидејќи сакала да си ја зголеми популарноста и влијанието на социјалните мрежи.
| | веќе видена | слични

На дечково му го рекле она стандардното за тетовирањето: „Не боли, само знае да биде малку непријатно“. Малку непријатно? Па на Козара и Неретва немало ранети кои вака се намачиле.
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешната водителка, а сега дизајнерка Оља Црногорец отсекогаш мамеше погледи на мажите со својот атрактивен изглед, па така е и денеска. Имено, Оља на Инстаграм објави фотографија на која седи на плажа. А во дното на грбот, над задникот може да и се види големата тетоважа. Фановите очигледно се воодушевени од цртежот кој Оља го носи, па ја „честеа“ со многу лајкови.
| | веќе видена | слични

Познатата водителка Миа Костова знае како да ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи. Овој пат атрактивната водителка ги почести фановите со прекрасна фотографија, а тие и возвратија со бројни комплименти. Имено, таа објави фотографија на Инстаграм на која во преден план е нејзиното деколте, а како коментар под неа напишала: - Си ја гледам листава на приоритети и уште не можам да си објаснам зошто сум се стаила на пауза. Малце плеј, малце полна месечина, малце мој, мој преку мој... - стои како коментарот. on Jun 8, 2017 at 12:54pm PDT Што ли сакаше Миа да каже со ваквиот коментар, оставаме да пресудите вие.
| | веќе видена | слични

Останато

Во врска со намерата на јавниот обвинител Љубомир Јовески да избере ВД наследник на Катица Јанева во СЈО, се огласи и пратеникот Антонио Милошоски од ...
сите 116 | | | веќе видена

Дојде само со една ќеса, не планира долго да лежи, коментира новинарот Фуркан Салиу, кој заедно со голем број на колеги денеска го следеа патот на Катица ...
сите 187 | | | веќе видена

Притворањето на Катица Јанева е договорен театар со кој треба да се прикријат трагите кои водат кон Илинденска и Зоран Заев, соопшти ВМРО-ДПМНЕ.,,Катица Јанева ...
сите 215 | | | веќе видена

Секој кој се огрешил пред законот мора да одговара. Никој не е недопирлив – изјави утрово специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи пред судот.Таа додаде ...
сите 245 | | | веќе видена

ОВЕН Работа: Тешко ви е да се организирате денеска затоа што имате недостаток од концентрација. Љубов: Потребно е да ја подобрите комуникацијата со партнерот, ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАЖИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ: Миа Костова објави жешка фотографија (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: