Џенифер Лопез создава нови трендови. Дали би се осудиле да се облечете вака?


2 копии

Џенифер Лопез неодамна на Бахамите го прослави својот 49-ти роденден, но сè што е убаво кратко трае, па така и латино дивата поради обврските морала да се врти ...
| | веќе видена | слични

Се чини дека годинешна дестинација за годишен одмор на славните е Капри во Италија…Џенифер Анистон, Адам Сандлер, Хју Џекмен…а сега и Џенифер опез со своето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Пејачката изгледа овој пат навистина ја пронајде својата втора половина. Парот e повљубен од кога било. Тие почнаа да се состануваат во март 2017 и нивната ...
| | веќе видена | слични

Ниту жените не се рамнодушни на нејзината појава, па често се обидуваат да ги копирата нејзините неодоливи модни комбинации. Меѓутоа, би се кажало дека овој ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 427 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 272 | | | веќе видена

Под влијание на новиот циклон кој се формира над Италија, името на циклонот е Маријан, денес во текот на вечерните часови најпрвин во западните предели, ...
сите 259 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, вечерва изјави дека поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски од Македонија се упатил кон ...
сите 291 | | | веќе видена

Во Студенчишкиот канал во Охрид каде денес поради недостаток на вода и кислород се гушат тони плашица, попладнево почна спасувањето на рибата. btr „Ние веднаш ...
сите 31 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 231 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Лопез создава нови трендови. Дали би се осудиле да се облечете вака?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: