Полесно повредени три лица во вчерашниот земјотрес во Атина


11 копии

Четири деца загинаа, а најмалку 12 лица се повредени во пожар во камп во Хабаровскиот крај во Русија. Во пожарот што синоќа изби на територијата на скијачкиот ...
| | веќе видена | слични

Загинале четири деца, а најмалку 11 лица се повредени во пожар во руски камп, пренесуваат тамошните медиуми. Од 26 шатори изгореле 20, а во кампот се наоѓале ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 124 | | | веќе видена

Мандатар ќе биде оној кој ќе добие најмногу гласови, или во превод- оној за кого ќе се определат граѓаните, а не партиите. На само неколку дена пред финалната ...
сите 156 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 264 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Заспиј ако можеш на телевизија Алфа, потенцираше дека со доаѓање на владата ...
сите 292 | | | веќе видена

Нема пораст на процентот на хоспитализирани пациенти со Ковид-19 во земјата.Како што истакна денеска министерот за здравство, Венко Филипче, на утринскиот ...
сите 141 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полесно повредени три лица во вчерашниот земјотрес во Атина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: