По рецептот на Еден Азар, Реал Мадрид ќе официјализира трансфер следната недела, потпис ќе стави...

„Кралевите“ забрзано работата на склопување на тимот за новата сезона и следната недела треба да пристигне потврда за ангажман на Лука Јовиќ од Ајнтрахт ...
| | веќе видена | слични

Ако може да им се верува на шпанските медиуми, играчот за врска на Тотенхем и данската репрезентација Кристијан Ериксен од летово ќе стане нов играч на ...
| | веќе видена | слични

„Кралевите" имаат капарисано уште еден играч за следната сезона, на Бернабеу треба да пристигне Кристијан Ериксен од Тотнем а трансферот ќе биде соопштен по ...
| | веќе видена | слични

Од Шпанија пристигнува информација дека „кралевите“ договориле уште едно засилување, станува збор за Кристијан Ериксен од Тотнем. Шпанија Реал Мадрид веќе го ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Тотенхем, Кристијан Ериксен, наводно ги договорил условите за преселба во редовите на Реал Мадрид. Трансферот треба да се официјалира по финалето ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Италијанскиот весник „Ла верита“ го објави обвинението покренато во 2018 година од страна на омилената обвинителка на Зоран Заев, Вилма Рускоска, кое експресно ...
сите 106 | | | веќе видена

Легендарниот Коби Брајант загина во хеликоптерска несреќа во неделата наутро по локално време. Ве несреќата загинаа уште осум луѓе, меѓу кои и неговата ќерка. ...
сите 301 | | | веќе видена

Според пишувањето на локалните медиуми, болницата ќе се гради на земјиште со површина од 25 илјади квадратни метри и ќе може да прими околу илјада пациенти. Ќе ...
сите 129 | | | веќе видена

НБА лигата одлучи да го одложи големото дерби меѓу Лос Анџелес Лејкерс и Лос Анџелес Клиперс кое требаше да се одигра во „Стејплс центарот“, откако беше ...
сите 135 | | | веќе видена

Моментот кога Ѓорѓи Начевски во 59. минута му досуди чекори на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европското првенство во ракомет. Беше потребна забавена ...
сите 174 | | | веќе видена

Преспанскиот договор е веќе завршена работа и неосновани и нереални се најавите за негова ревизија или поништување по предвремените парламентарни избори ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По рецептот на Еден Азар, Реал Мадрид ќе официјализира трансфер следната недела, потпис ќе стави...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: