Арсенал подобар од Баерн Минхен (ВИДЕО)


2 копии

Фиорентина загуби од Бенфика на Интернационалниот куп со 2:1 откако прими гол во 93-та минута, но сепак, најголем виновник за неуспехот на „виолетовите“ е ...
| | веќе видена | слични

Фиорентина загуби од Бенфика на дуелот во САД, но исходот можеше да биде поинаков ако при резултат 1-1, Виолелтовите поведеа со 2-1, а ги имаа сите предуслови ...
| | веќе видена | слични

Екипите на Бенфика и Фиорентина одиграа интересен пријателски меч, кој заврши со победа на Португалците од 2-1. Победникот беше одлучен во 93-тата минута, кога ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Милан загуби од Баерн Минхен со 1:0 во меч од Интернационалниот Куп на шампиони, во кој на клупата на Росонерите дебитираше Марко Џампаоло. Тренерот дојде кај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Рашела Мизрахи, која вчера рано наутро беше разрешена од министерка за труд и социјална политика, и беше постојано мета на антисемитски напади од лица блиски ...
сите 182 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 169 | | | веќе видена

Пратеничката Лилјана Поповска од ДОМ го обезбедила последниот глас што недостигаше за донесување на Законот за јавно обвинителство, кој денеска беше усвоен со ...
сите 183 | | | веќе видена

Претседателот на Европски совет Шарл Мишел вечерва организира неформална вечера за лидерите од Европската Унија и од Западен Балкан. Според него состанокот е ...
сите 596 | | | веќе видена

“Доцнам зошто бев физички нападнат од затворски слубежници” – рече обвинетиот  во “Рекет” Бојан Јовановски при влезот во судницата обраќајќи се на новинарите. ...
сите 325 | | | веќе видена

Вардар одигра перфектен меч против Мотор Запорожје и го обезбеди пласманот во осминафиналето на Лигата на шампионите, но за таа брилијатна партија дојдоа и ...
сите 202 | | | веќе видена

Вчера во 18:01 часот во СВР Скопје било пријавено од страна на Ургентниот центар при комплексот клиники „Мајка Тереза“ Скопје дека кај нив било донесено ...
сите 187 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Арсенал подобар од Баерн Минхен (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: