Арета Френклин должи над 6 милиони долари за данок, а била ограбена пред смртта

5 копии

„Кралицата на соулот”, Арета Френклин, почина на 77 години во август 2018 година, а неколку месеци подоцна се дозна дека некој ја ограбил пред нејзината смрт, ...
| | веќе видена | слични

Останато

„СДСМ продолжува со промените и со зајакнувањето на капацитетите што се во интерес на граѓаните и имаат за цел забрзување на напредокот. Последните промени во ...
сите 673 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Арета Френклин должи над 6 милиони долари за данок, а била ограбена пред смртта

Од:
До кого (е-маил):
Порака: