Aрачиновец на сила го ставиле во кола, па го однеле на Камник и го претепале

7 копии

Вчера во 12 часот и 34 минути од Градската општа болница „Свети Наум Охридски" било пријавено дека кај нив бил донесен 30- годишниот И.А од село Арачиново, кој ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Триесетгодишен жител на село Арачиново во попладневните часови на 10. јануари со повреди бил донесен во општата болница „Свети Наум Охридски“.Како што било ...
| | веќе видена | слични
8 копии
2 копии
5 копии
5 копии
4 копии
2 копии

Рано утрово во 05,00 часот во Полициската станица Дебар С.Л.(38) од Дебар пријавил дека во дом на ул. “Вељко Влаховиќ“ во Дебар од страна на три лица со закана ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на грчкиот парламент, Никос Вуцис, соопштил дека пратениците ќе гласаат за ратификување на Преспанскиот договор со Македонија до крајот на ...
сите 604 | | | веќе видена

Во текот на следните неколку денови, поточно некаде до вторник ќе продолжи променливото време со локални послаби врнежи и тоа од дожд на ниските и снег на ...
сите 222 | | | веќе видена

Залудни се обидите на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ преку неосновани кривични пријави да го блокираат напредокот на државата, се наведува во реакцијата на СДСМ на прес ...
сите 212 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш имаат експлицитно видео клип кој секој момент може да осамне во јавноста. Пеачката и фудбалерот се снимале за време на се*с во ...
сите 170 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 61 | | | веќе видена

Од прогласувањето на епидемијата, досега, се вакцинирани 2.925 деца. Денеска до 13 часот вакцинирани се 181 дете, соопшти Министерството за здравство. За време ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Aрачиновец на сила го ставиле во кола, па го однеле на Камник и го претепале

Од:
До кого (е-маил):
Порака: