Digit го откри дизајнот на новиот iPhone XI


2 копии

Samsung никогаш не се плашел да зазема удари против Apple, но најновата реклама за Galaxy S9 може навистина да ги влоши работите меѓу компаниите... Рекламата ...
| | веќе видена | слични

Иако постојат смартфони кои доаѓаат со три, четири, па дури и пет камери на задната страна, најскапите уреди на Apple сеуште го имаат стандардниот систем ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 142 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Digit го откри дизајнот на новиот iPhone XI

Од:
До кого (е-маил):
Порака: