„Aquaman“ на пат до нов рекорд, откако заработи повеќе од милијарда долари

Иако очекувањата не можеа да бидат помали, „Aquaman“ стана еден од најуспешните филмови на сите времиња, заработувајќи повеќе од 1,1 милијарда долари и со тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 505 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 390 | | | веќе видена

Катица Јанева која до неодамна беше на чело на институцијата која требаше да гони функционери за висока корупција останува во Шутка. Ова станува јасно од ...
сите 178 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Aquaman“ на пат до нов рекорд, откако заработи повеќе од милијарда долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: