Apple има голема предност во однос на конкурентите - своите обожаватели


Деновиве се појавија фотографии од наводниот mockup на Apple iPhone 8. Се чини дека се вистински и ги потврдуваат повеќе или помалку сите досегашни гласини за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Пристигна и првата бета верзија од iOS 10.3.3!. За жал, не носи големи промени, освен три нови позадини. Чудното е што Apple досега нема претставувано позадини ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Apple има голема предност во однос на конкурентите - своите обожаватели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: